rybnik1.pl

Urząd Pracy przez internet

Urząd Pracy przez internet

Maj 28
05:04 2013

Straciłeś pracę? Myślisz o zmianie pracy? Już od wczoraj chcąc się zarejestrować w rybnickim pośredniaku nie musisz wychodzić z domu!

Rejestracja w PUP przez internet zapewne skróci kolejki w rybnickim urzędzie

Rejestracja w PUP przez internet zapewne skróci kolejki w rybnickim urzędzie

Powiatowy Urząd Pracy na swojej stronie zamieścił informację dotyczącą możliwości rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy przez internet. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy z dniem 27.05.2013 r. istnieje możliwość dokonania rejestracji za pośrednictwem formularza elektronicznego tj. rejestracji przez internet dostępnego na stronie internetowej, Biuletynie Informacji Publicznej ministra właściwego do spraw pracy lub za pośrednictwem elektronicznej platformy usług administracji publicznej.

Dla osób już zarejestrowanych, poszukujących pracy rybnicki pośredniak już jutro, 29 maja organizuje Jarmark Ofert Pracy. Jarmark rozpocznie się w Urzędzie Pracy o godzinie 8.00 i potrwa do 14.00. Jarmark to okazja na zapoznanie się z ofertami pracy z naszego regionu. Jak zapewniają organizatorzy nie zabraknie też prac sezonowych, często poszukiwanych przez uczniów i studentów.

Powiązane artykuły

Skomentuj jako gość - bez rejestracji!

Znajdź nas na Facebooku