rybnik1.pl

Policja szuka bohatera. Powstrzymał rozbój

Policja szuka bohatera. Powstrzymał rozbój

Październik 08
16:36 2013

Rybniccy policjanci są ciekawi, jak wygląda mężczyzna, który zatrzymał wczoraj sprawczynię rozboju na ul. Wyzwolenia. Około godziny 14.30 w „Żabce” miał miejsce napad. 27-letnia kobieta groziła kasjerce i uciekła z kasetką pieniędzy. Jej szczęście nie trwało długo. Trafiła na tajemniczego bohatera.

Policja

O wczorajszym wydarzeniu na ul. Wyzwolenia dowiedzieliśmy się od st. sierż. Bogusławy Poloczek.Około godziny 14.30, do sklepu „Żabka” weszła 27-letnia kobieta. Zaczęła grozić kasjerce nożem i ukradła kasetkę z pieniędzmi – powiedziała policjantka.

Sprawczyni wybiegła na ulicę, gdzie zatrzymał ją mężczyzna. Zachowanie kobiety wzbudziło w nim bowiem podejrzenia. – Szybkie ujęcie sprawczyni było możliwe, dzięki reakcji świadka, który przejeżdżał samochodem nieopodal miejsca zdarzenia. Odebrał on kasetkę i przekazał ją z powrotem do sklepu. Następnie zadzwonił na policję, która przyjechała po 27-latkę – dodała st. sierż. Bogusława Poloczek. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 12 lat więzienia.

Jeszcze przed przyjazdem mundurowych, mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Rybnicka policja apeluje do tajemniczego bohatera, aby nawiązał kontakt z Komendą Miejską Policji. Numer stacjonarny: (32) 4295200.

 

Powiązane artykuły

Skomentuj jako gość - bez rejestracji!

  • Arek

    Chyba nie jest dziwne z jakiego powodu sie oddalił? to proste, ten człowiek spedził by kilka godzin na komendzie składając zeznania, dodatkowo wezwania do sądu na rozprawy po co to komu? raz kiedyś zrobiłem coś dobrego i musiałem potem marnować swoj czas zamiast pracować żeby jakos utrzymać rodzine… dziekuje dowidzenia

  • Jarosław Przybyłek

    i prawidłowo podzielam zdanie Arka

    pozdrawiam

    oby wiecej takich akcji

Znajdź nas na Facebooku